Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

STM32 Blue Pill a jazyk Rust - kompletní návodTiskO programovacím jazyku Rust jsem se poprvé dozvěděl v roce 2017 na konferenci Linux Days, kde přednášel Petr Hodina o STM32 v kombinaci s Rust.

Na github jsem našel kompletní návod pro ultra levnou vývojovou desku s STM32 s názvem Blue Pill (nebo také STM32 Minimum System Development Board) v kombinaci s programovacím jazek Rust.
V github repozitáři najdete odpovědi na otázky "jak nainstalovat podporu Rust v Ubuntu", instalaci restup (Rust toolchain installer), zdrojové kódy pro desku Blue Pill a Rust, kompilaci kódu Rust ve Visual Studio Code a nakonec spuštění kódu na desce.

Velkou výhodou je i možnost ladění kódu - i to se v návodu dozvíte.

Více informací najdete přímo na https://github.com/lupyuen/stm32-blue-pill-rust

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,919,735 návštěv