Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

LILYGO T-Higrow - víte, jak se vede vaší kytce?TiskJako psi chodí na pedikúru, tak i rosltiny mohou mít výjimečnou péči a k té vám dopomůže právě tato vývojová deska T-Higrow od LILYGO. Měření teploty a vlhkosti vzduchu, vlhkosti půdy s Wi-Fi a Bluetooth čipem ESP32.

Desku, kterou zapíchnete do kvetináče pohání Wi-Fi a Bluetooth čip ESP32, jako doplňující součásti desky jsou USB-C určený pro programování, konektor pro Li-Pol baterii s integrovaným obvodem pro nabíjení (TP4054), čidlem pro měření intenzity světla (BH1750), čidlem teploty a vlhkosti vzduchu DHT12 a měření vlhkosti půdy.
Podle vzorového kódu na github by deska měla obsahovat i BME280, nikde jinde ale tato informace není k dispozici.

Deska je k dispozici na aliexpress za cenu 17.10 USD a s 5.62 USD.

Stránka výrobce: http://www.lilygo.cn/prod_view.aspx?TypeId=50033&Id=1172
Github projektu: https://github.com/Xinyuan-LilyGO/TTGO-Multi-function-sensor-board
Krabička pro 3D tisk: https://www.tinkercad.com/things/1S6nMyLMYKE-higrow-plant-sensor-rev1-case?spm=a2g0o.detail.1000023.1.7a004400P0FWN1
Zakoupíte na https://www.aliexpress.com/item/32815782900.html


Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,609 návštěv