Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

ESP32 OctopusLAB shell 1TiskDalších několik článků se Vám pokusím přiblížit velmi zajímavé možnosti popisovaného propojení ESP s Pythonem. Probereme základy práce se soubory: přesouvání, editace, stahování z webu. Dotkneme se práce s WiFi ale i s BLE (Bluetooth Low Energy). A na závěr nás čeká pár ukázek pokročilejšího multithreadingu nebo async – možností, jak nechat mikrokontrolér dělat víc úloh zároveň.

Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=255

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,920,032 návštěv