Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Miniaturní, profesionální, s multimetrem. Vyzkoušejte!Tisk

Flir je značka kvality ve vývoji a výrobě termokamer. Podívejte se na přehled nejaktuálnějších novinek v oblasti termografie v elektronice.Produkty tohoto výrobce můžeme vidět např. na vrtulnících hledajících osoby při zhoršené viditelnosti, policejních autech, na lodích, při lovu zvěře, své místo mají samozřejmě i v elektronice. Zastoupeny jsou tu termokamery od střední až po profesionální třídu, ale i kombinace termokamery s měřícím přístrojem. V tomto článku Vám představíme nejnovější přístroje z těchto kategorií.

FlirOne Pro
- Přichází další generace miniaturních termokamer s parametry, řadícími se do střední třídy termokamer.

S rozlišením 160x120 pix. při ohniskové vzdálenosti 15cm můžeme měřit i o něco náročnější aplikace. Teplotní rozsah -20°C až 400°C je také zajímavý parametr, který by neměl upadnout v zapomnění. Miniaturní termokamera má svoji baterii, takže se nemůže stát, že by FlirOne Pro čerpal energii z vašeho smartphonu a tím výrazně snižoval kapacitu baterie.

FlirOne Pro si můžete pořídit ve verzích pro iOS či Android (microUSB, USB-C). Více informací najdete v článku o FlirOne.FlirExx 2017

- Profesionální řada termokamer taktéž oznamuje velkou změnu.

Měření až do 1500°C s rozlišením 464x348 pix. Standartní pistolový úchop doprovází celou řadu Exx, taktéž i 4“ dotykový displej s pozorovacím úhlem 160°. V dnešní době nesmí chybět propojení termokamery s chytrým zařízením přes Wi-Fi. Jmenovitě se jedná o typy E53, E75, E85, E95 s možností volby zorného úhlu 14°, 24°, 42°.

Co to je zorný úhel? Přečtěte si také článek o tom, jak správně vybrat termokameru a na co si dát pozor při výběru.Flir DM284 / DM285

- Spojením termokamery a multimetru nám společnost Flir představuje sérii přístrojů DM.

160x120pix. rozlišení termografie, bluetooth, VAC a VDC až do 1000V, AAC a ADC až do 10A a mnoho dalšího. Samozřejmostí je True RMS. Robustnost a současněnízká hmotnost tohoto přístroje jej předurčuje pro všechny druhy elektronických aplikací v terénu. Další přístroje ze série - DM62, DM64, DM66, DM186, DM90, DM91, DM284, DM285, DM92, DM93 a IM75.

Přehled přístrojů naleznete v tomto dokumentu.

Vyzkoušejte ! Ano, to je naše výzva pro Vás. V případě zájmu o osobní prezentaci přístroje prosím kontaktujte svého obchodního zástupce pro Vaši oblast.

Pokud se zajímáte o další produkty značky FLIR nebo potřebujete více informací, rádi Vám poradíme na adrese info@soselectronic.cz

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,302 návštěv