Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Maple Mini uploader v0.1Tisk

Při čištění počítače jsem našel jeden mini projektík (čti bash script) určený pro nahrávání *.bin souboru (já zkoušel z Arduino IDE) do Maple Mini.
http://docs.leaflabs.com/docs.leaflabs.com/index.html
A protože fungoval a často jsem ho při používání Maple Mini využíval, podělím se o něj.
Návod:
- Nainstalujete dfu-util v0.8. Novější jsem nezkoušel. http://dfu-util.sourceforge.net/releases/
- Vygenerovaný *.bin soubor z vašeho oblíbeného IDE (vytvořený pro stejný typ mikrokontroléru jako je v Maple Mini) zkopírujte do složky Maple Mini uploader. Ve složce může být pouze jeden *.bin soubor. Script ho najde a automaticky nahraje.
Zkoušeno na Maple Mini v Perpetual Bootloader Mode.
Zmáčkněte reset, Maple Mini několikrát rychle a pomalu zabliká, poté zmáčkněte znova reset, pusťte a ihned potom zmáčkněte uživatelské tlačítko BUT. Až začne LED blikat pomalu, můžete tlačítko pustit a nahrát program.
- Poté spusťte bash script maple_mini_uploader.

Ke stažení zde: Maple Mini uploader v0.1

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,556 návštěv