Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Aktualizace: Netypická krabička pro Raspberry Pi 4B, u českého distributora za 689 KčTiskKrabiček pro Raspberry Pi 4B je na trhu už spousta a liší se povětšinou jen designem. Krabička Argon One má ale jedno prvenství. Všechny konektory jsou pouze na jedné straně krabičky. Navíc je deska vyrobena z hliníku.

Novinku o krabičce jsem tu asi ještě neměl, ale tahle si to rozhodně zaslouží.

Všichni velmi dobře známe Raspberry Pi 4B a taky víme, že má konektory na dvou stranách plošného spoje.
Tenhle kejs obsahuje další plošný spoj, kterým připojíte všechny konektory na přední stranu hliníkové krabičky.Krabička má jak aktivní, tak i pasivní chlazení, takže se o přehřívání Raspberry Pi 4B určitě bát nemusíte.
K vypínání Raspberry Pi slouží i tlačítko na předním panelu desky.
GPIO piny jsou zakryty hliníkovým krytem, který je ke krabičce připevněn pomocí magnetů.

Aktualizace: Krabičku Argon One pro Raspberry Pi 4B je k dostání i RPishop.cz za 689 Kč.

Cena desky je 25 USD a pošta do České republiky stojí 8.99 USD (dodání za 3-4 týdny).

Více informací najdete na https://www.argon40.com/argon-one-raspberry-pi-4-case.html, kde můžete i krabičku i objednat.Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,928,425 návštěv