Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Nový BBC Micro:bit - mikrofon a reproduktorTiskSvětoznámý vývojový kit micro:bit vychází v nové, vylepšené verzi. Nově obsahuje mikrofon a reproduktor, takže si s ním užijete ještě více zábavy.

Deska je založena na Nordic Semi nRF52833 (Arm Cortex-M4 MCU clocked at 64 MHz with 128 KB RAM, 512 KB flash) s BLE 5.1 Low Energy.

"Displej" se stále sestává z matice 5x5 červených LED. K programování slouží microUSB konektor s připojeným mikrokontrolérem KL27Z Cortex-M0+ a určitě využijete kapacitní dotykové tlačítko schované v logu desky.

Co vás určitě potěší je, že cena bude stejná a to 15 USD.

Deska by měla být dostupná od listopadu tohoto roku.

Stránka projektu: https://microbit.org/new-microbit/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,796 návštěv