Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Vývojová deska s ESP32-S2 se 30uA v deepsleep od OlimexTiskOlimex, známý výrobce nejrůznějšího hardwaru, přichází s novinkou v níž hraje hlavní roli velmi levný, ale stále výkonný ESP32-S2. Cena vývojové desky je velmi nízko - 6.95 Eur a co více, spotřeba celé desky v deepsleep je pouhých 30 uA.

K dispozice jsou dvě verze desky ESP32-S2-DevKit-Lipo s cenou 6.95 Eur a ESP32-S2-WROVER-DevKit-Lipo za 7.95 Eur - rozdíl je v tom, že poslední jmenovaný má desce i 2 MB PSRAM paměť.

Kromě ESP32-S2 je na desce i USB-UART převodník s CH340T, obsahuje nabíjecí obvod LiPo, obovod pro měření napětí akumulátoru (odporový dělič) a RGB LED.
Deska je navíc pinově kompatibilní s ESP32-S2-SAOLA-1!

Schéma je k dispozici na githubu, kde najdete i nastavení GPIO pinů 0, 45 a 46 - ty jsou zodpovědné za volbu bootloaderu (SPI nebo UART) a další.
https://github.com/OLIMEX/ESP32-S2-DevKit-LiPo/blob/main/HARDWARE/ESP32-S2-DevKit-Lipo-Rev.B1/ESP32-S2-DevKit-Lipo_Rev_B1.pdf

Zakoupit jej můžete na
https://www.olimex.com/Products/IoT/ESP32-S2/ESP32-S2-DevKit-Lipo/open-source-hardware
.
Cena nejlevnější pošty je 3 Eur (dodání 1 až 3 týdny) nebo 11 Eur s dodáním do 3 dnů.

Pinout:

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,459 návštěv