Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Trilogie Pána Malého - poslední díl "Data, čipy, procesory"TiskMartin Malý vydal novou knihu s názvem "Data, čipy, procesory". Jedná se už o jeho třetí knihu, ve které se věnuje elektronice a elektrotechnice.
První knihou byla "Hradla, volty, jednočipy", druhý dílem pak "Porty, bajty, osmibity" a nyní vyšla další kniha.

Poslední díl se zabývá FPGA (Field Programmable Gate Array) a v knize se dozvíte nejen co je to FPGA, ale také co obsahují, jaký typ FPGA vybrat, jak je "programovat" a samozřejmě bezpočet příkladů od PWM, přes ADC, UART, paměti, automaty až po generování VGA signálu.

Knihu můžete stáhnout ze stránek CZ.NIC (pdf, epub, mobi) https://knihy.nic.cz/
nebo zakoupit v tištěné formě.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,237 návštěv