Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

MorphESP 240 vývojová deska s ESP32-S2 a LCDTiskESP32-S2 je Wi-Fi a Bluetooth modul od firmy Espressif s velmi zajímavou cenou. Vývojových kitů je zatím jako šafránu, ale teď přichází MorpESP 240, který kromě ESP32-S2 obsahuje i LCD s rozlišením 240x240px (1.3") a nabíjecím obvodem pro Li-Po akumulátory.

O tomto vývojovém kitu jsem psal už dříve (https://chiptron.cz/news.php?readmore=1057), stále můžete zakoupit samotnou neosazenou desku za 6 USD.
V kampani na crowdsupply si však můžete objednat už kompletně osazenou desku za 39 USD s poštou 9 USD.

Desku můžete velmi snadno použít v Arduino IDE nebo stále populárnějším CircuitPython.
Kromě microUSB konektoru, přes který ESP32-S2 programujete i komunikujete najdete na desce i RGB LED a hřebínky s vyvedenými GPIO a sběrnicemi jako I2C, SPI, UART aj.

Projekt najdete na github: https://github.com/ccadic/ESP32-S2-DevBoardTFT
Desku můžete zakoupit na https://www.crowdsupply.com/morpheans/morphesp-240

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,303 návštěv