Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Detailní test 27 měničů.TiskJaký je rozdíl mezi lineárním stabilizátorem a měničem? Co znamená BOOST, BUCK a BUCK/BOOST měnič? Jaké jsou další rozdílnosti v měničích? Na všechny tyhle otázky vám opět odpoví video od Jiřího Bekra.

Jiří otestoval 27 běžně dostupných měničů u kterých porovnával základní parametry - vstupní a výstupní napětí, výstupní proud, účinnost měniče a jeho teplotu během provozu.

Tabulky s výsledky najdete na jeho google drive: https://drive.google.com/drive/folders/1EvmjMojCUOU3GualVfn1VrKDZEtvxIod

Video je níže

https://www.youtube.com/watch?v=dYnzq5GzMdE

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,423,806 návštěv