Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Pořádný chladič s programovatelným tlačítkem pro Raspberry Pi 4BTiskCooler Master Pi Case 40 pro Raspberry Pi 4B začal na kickstarter, kde vybral více než třicetinásobek požadované částky. Po tomto úspěchu se dostal i do běžné distribuční sítě a tak jej najdete i na https://rpishop.cz/. RPishop mi jej poslal k recenzi.Cooler Master Pi 40 je vyroben z velkého kusu vyfrézovaného hliníku, který slouží jako výborný chladič a kryt zároveň. Druhá část krytu je vyrobena z odolného plastu.

Krabička navíc obsahuje programovatelné tlačítko, které můžete využít k zapnutí, vypnutí, restartu, otevření webového prohlížeče nebo třeba spuštění vlastního scriptu - záleží na vás.
K vašemu Raspberry Pi 4 můžete připojit kameru i 40-pinový GPIO konektor, který je v krabičce osazený pod úhlem 90°.
Krabička navíc obsahuje i montážní otvory pro VESA držák, který se nachází na televizích a monitorech.S krabičkou Cooler Master Pi 40 můžete využít i tool PI TOOL, monitorovací software určený k přetaktování procesoru a zároveň změny funkce tlačítka na krabičce.

Ke krabičce si můžete na 3D tiskárně vytisknout i box na 2.5" HDD. Návrh je volně ke stažení. Ke stažení je i verze pro M.2 slot.K zakoupení na: https://rpishop.cz/raspberry-pi-4b/3533-cooler-master-pi-case-40-pro-rpi-4b.html
Github: https://github.com/CoolerMasterTechnology/Pi-Tool
Stránka produktu: https://coolermaster.egnyte.com/dl/U6p3TADQeg/?

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,238 návštěv