Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

ESP32 jako modul na DIN lištuTiskESP32 je velmi populární Wi-Fi a Bluetooth čip, kterému bastlíři našli všemožné použití jak v domácnosti tak i wearable zařízeních.
Najdou se však i tací, kteří použití ESP32 posunuli ještě dál.

Craig Peacock vytvořil jednoduchý modul s ESP32, který může být napájen až 24V DC - což je standardní napětí i pro průmyslové aplikace a jako výstup slouží sběrnice RS485 a dva programovatelné výstupy (GPIO 16 a 17).Celý projekt je openhardware a tak najdete schéma, plošný spoj i vygenerované výrobní podklady.
Deska je navržena pro karbičku Camdenboss CNMB-2-2.

Projekt najdete na https://circuitmaker.com/projects/details/Craig-Peacock-4/ESP32-GPIO-DIN-Rail-Module

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,603 návštěv