Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Programino V2 - nová verze propracovaného vývojového studiaTiskProgramino je propracované (a placené) vývojové studio, které obsahuje spoustu vychytávek, které stoprocentně využijete během vašeho psaní kódu pro Arduino vývojové desky. Programino teď po letech přichází v novém kabátu, s více možnostmi a s číslovkou 2.

O vývojovém prostředí jsem psal před několika lety, to se psal rok 2015, kdy začal jeho vývoj.

Programino od té doby udělalo obrovský skok kupředu a jde to vidět. Co se ale nemění je, že Programino je nadstavbou nad Arduino IDE - v prvotním nastavení vyberete cestu k nainstalovanému Arduino IDE.

Cena tohoto programu je 49 eur (pro hobby) nebo 149 eur (pro business).

Ke stažení je na https://programino.com/download-programino-ide-for-arduino.html

Níže jsou screenshoty z programu

Definice vlastní deskyEditor s průzkumníkem souborů a vývojovou deskouCheat sheet - sáhodlouhá stránka se spousty tipy a nápadyPorovnávání souborůUART terminalProgramino Lab - okno s indikátory - analogový voltmetr, digitální voltmetr, vstupy, plotter

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,405,361 návštěv