Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Odtajněná miniaturní deska se senzory Bosch v podání Arduino - Nicla Sense METiskArduino.cc zveřejnilo nový výrobek do svého už tak širokého portfólia vývojových desek - miniaturní desku plnou senzorů od firmy Bosch. Na desce najdete šestiosý IMU senzor (akcelerometr + gyroskop), magnetometr i velmi přesný senzor tlaku. A nejen to.Kromě výsše zmíněných čidel najdete na Nicla Sense ME i BME688, což je nejnovější čidlo pro měření teploty, vlhkosti a kvality vzduchu (VOC).
Se senzory komunikuje Cortex-M4 nRF52832 , který je přítomný na desce. Ten obsahuje BLE rozhraní (Bluetooth Low Energy).Pokud se zaregistrujete na www.bosch-sensortec.com, získáte 10% slevu.

Nicla Sense ME je k zakoupení na e-shopu arduino.cc a začíná na 59 EUR.
https://store.arduino.cc/products/nicla-sense-me


Dokumentaci najdete na https://docs.arduino.cc/hardware/nicla-sense-me

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,928,437 návštěv