Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

3D tištěný case pro Raspberry Pi 4BTiskLeží vám Raspberry Pi 4B na stole bez krabičky? Pojďmě se podívat na zajímavou krabičku pro Raspberry Pi 4B, kterou si vytisknete na 3D tiskárně. Krabiček pro RPi je spousta, ale tahle má místo pro chladič, 18650 akumulátory jako UPS i informační OLED.

O krabičkách pro RPi 4B jsem psal například tady 5 krabiček pro Rpi 4B a Cooler Master Pi Case 40.Na Thingiverse.com jsem našel krabičku pro Raspberry Pi 4B - tato krabička vypadá velmi povedeně a návrhář počítal i s tím, že RPi 4B potřebuje chladič s ventilátorem Raspberry Pi cooling tower a zároveň je tam místo i na UPS - Raspberry Pi UPS PLUS.Na krabičce je také místo pro 0.95" OLED displej, kam můžete vypisovat stavové informace z RPi - teplota, frekvence či úplně něco jiného.

Projekt najdete na https://www.thingiverse.com/thing:4967853

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,112,546 návštěv