Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Jak je to s upgradem z Raspberry Pi Zero W na Dvojku? Stačí jenom přehodit microSD kartu?TiskKoupili jste si novinku Raspberry Pi Zero 2 W v naději, že svůj projekt se starším Zero W vylepšíte prostou výměnou za dvojku tím, že prostě jen přehodíte microSD kartu? Téměř ano a Petr vám ukáže jak!

Petr Klósko sepsal krátký článek - delší netřeba - jak vylepšil svůj ADS-B přijímač o Raspberry Pi Zero 2 W namísto Zero W.A není to nic težkého, opravdu stačí vyměnit microSD kartu a upravit config.txt a rc.local, "killnout" rfkill, který blokuje používání Wi-Fi a ... a to je vlastně všechno.

Celý návod najdete na https://www.klosko.net/blog/=clanek=upgrade-raspberry-pi-zero-na-raspberry-pi-zero-2

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,919,650 návštěv