Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Vlastní řídící deska s ESP32 pro měření částic IKEA VINDRIKTNINGTiskIkea nedávno začala prodávat svou krabičku s názvem IKEA VINDRIKTNING, což je zařízení sloužící pro měření kvality vzduchu, přesněji, prachové částice o velikosti PM2.5 (2.5um).
Čidlo se ukrývá v docela hezké designové krabičce na jejímž čele dominuje mléčný pruh plastu za kterým jsou ukryty LEDky - zelená, oranžová a červená.
Tyto LEDky jsou výstupem z měření částic a signalizují množství částic (ug) na m3 - a to je docela málo, ne?
Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=302

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,404,257 návštěv