Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Microchip: Nové kity pre Automotive InfotainmentTisk

V microchipe dali dohromady zbierku osadených dosiek s plošnými spojmi, pridali trochu firmwéru a po odokumentovaní
vypustili dva nové evaluation kity - MOST50 a MOST150, s ktorými sa múžete pohrať s MOST® technológiou (Media Oriented Systems Transport).

Z dôvodu multimedializácie automobilov, našej potreby prepájať všetko so všetkým, ovládať aj zo zadných pozícií, sú zvýšené nároky na sieťové prepojenie. MOST® je podľa Microchipu, niečo ako štandard v širokopásmovom sieťovom prepojení v automobiloch.

MOST® podporuje prepojenie viacerých spotrebných zariadení pomocou optiky alebo metaliky. Pracuje synchrónne, poskytuje vynikajúci QoS a bezproblémové pripojenie k audio, alebo video streamingu pričom beží na 25, 50 a 150Mbit/s.

Práve na zoznámenie sa s touto technológou, sú určené nové kity.

Viac tu.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,742 návštěv