Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Vlastní Arduino kód pro ovládání chytré zásuvky Sonoff S20 s ESP8266TiskPřed lety jsem si koupil chytrou Wi-Fi zásuvku (vypínač) k televizi + Raspberry Pi + repro atd. Při používání mě ale hrozně štvala nutnost mít aplikaci ewLink, který se strašně dlouho připojoval na server, celá aplikace byla zbytečně nepřehledná a aplikace mě neustále odhlašovala. Teď, po letech, jsem zásuvku rozebral a přeprogramoval pro spínání pomocí služby The IoT Guru Cloud.
Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=305

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,912,505 návštěv