Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Bastlíři bastlí s čidlem pevných částic SPS30TiskSnímač pevných částic SPS30 švýcarské firmy firmy Sensirion AG (Particulate Matter Sensor, PM) je určen pro monitoring kvality ovzduší.
V české bastlířské kotlině vše začalo nenápadně, Adam Hořčica kuchnul a reverzním inženýrstvím popsal (hacknul) komunikační protokol senzoru pevných částic, který používá senzor vzduchu z IKEA (VINDRIKTNING)
Celý článek najdete na https://www.klosko.net/blog/=clanek=snimac-pevnych-castic-sensirion-sps30

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,353 návštěv