Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Nová verze Arduino IDE 2 - RC5.TiskArduino neustále maká na zlepšování svého vývojového nástroje Arduino IDE ve verzi 2. Od poslední zmínky o Arduino IDE 2, udělalo IDE další velký kus kupředu a přibylo mnoho užitečných úprav.

Od první RC verze (release candidate) přibylo například Serial Plotter (ten znáte z první verze Arduino IDE), automatická instalace knihovny "Arduino_BuiltIn" ihned po startu, jazykové korekce, automatické aktualizace a samozřejmě spoustu aktualizací potřebných podprogramů a opravy chyb.

Nejnovější verzi můžete stáhnout na https://www.arduino.cc/en/software#experimental-software

K dispozici je i soubor AppImage - není třeba tedy cokoliv instalovat (linux).
Více informací o změnách najdete na githubu https://github.com/arduino/arduino-ide/releases

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,928,700 návštěv