Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Sehnat Raspberry Pi je peklo, vyrobte si alarm, který vás upozorní na naskladnění!TiskSehnat v dnešní době jednodeskové počítače opravdu není nic jednoduchého. I oficiální distributoři čekají na tyto populární jednodeskové počítače měsíce. Vyrobte si alarm, který vás upozorní na jejich naskladnění.
Alarm je založen na Feather ESP32-S2 TFT od Adafruit a kód je napsán v CircuitPython.

Ten sleduje tweety z profilu rpilocator, což je služba monitorující desítky e-shopů a hledající naskladněné Raspberry Pi.

Vzorový kód z návodu ale hlídá jenom naskladnění RPi desek jenom na Adafruitu.
Popravdě, kód je napsán v CircuitPython a šel by upravit tak, aby upozornil při každé aktualizaci na jakýkoliv eshop.

Pokud naskladnění Raspberry Pi chcete hledat ručně nebo si napsat vlastní kód pro vaši desku, tady najdete stránku s výpisem https://rpilocator.com/?instock.
Nebo použít RSS čtečku.
Více info o této službě najdete na https://rpilocator.com/about.cfm

Stránka projektu: https://learn.adafruit.com/rpi-stock-alert-alarmUpozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,705 návštěv