Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

RK6006 - co od tohoto malého regulovatelného zdroje očekávat? Stojí za to ho vůbec koupit? Jasně!TiskZdroj DPS5005 je jeden z nejpopulárnějších regulovatelných zdrojů pro bastlíře vůbec. RUIDENG teď nabízí na aliexpressu novinku s názvem RK6006 - stejné rozměry, ale vyšší výkon, větší displej, jasnější menu, možnost připojení přes Bluetooth. Já jsem zdroj změřil při několika podmínkách, kdy se ukáže, jak je zdroj dobrý.
Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=326

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,255 návštěv