Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Novinky v českých e-shopech #41Tisk

Nadělil vám ježíšek peníze? To je dobře, měsíc prosinec nám přinesl 11 zajímavých věcí od třech distributorů. A co v tomto přehledu najdete? Nadupaný logický analyzátor, desítky 3D strun (PLA i PETG), laboratorní zdroj, CAN bus modul nebo třeba roboty od OMG Robotics.

pajenicko.czMěnič napětí RIDEN RK6006-BT, 360W (12V-68V na 0V-60V až 6A)
Stabilizovaný zdroj RD RK6006-BT je vysoce výkonný modul laboratorního zdroje s nastavitelným výstupem a možností komunikace přes USB a Bluetooth. Poskytuje výstupní napětí 0-60V, výstupní proud 0-6A a výkon až 360W. S 1.54palcovým LCD displejem s vysokým rozlišením a širokým rozsahem měření je tento zdroj ideální pro experimentální použití, vývoj a ladění obvodů. Podpora aktualizace firmwaru zajišťuje neustálé zlepšování a optimalizaci produktu.
Cena (platná v době zveřejnění článku) 1860 Kč.
https://pajenicko.cz/menic-napeti-riden-rk6006-bt-360w-12v-68v-na-0v-60v-az-6a?sort=p.date_added&order=DESC


Logický Analyzátor Kingst LA1010 (USB, 16 kanálů, 100MHz, 10GS/s)
Kingst LA1010 je výkonný logický analyzátor, který nabízí 16 vstupních kanálů s maximální vzorkovací rychlostí až 100 MHz. Společně s PC softwarem KingstVIS dokáže současně vzorkovat 16 digitálních signálů a zobrazit je na monitoru ve formě digitálních vlnových průběhů. S analyzátorem lze snadno pracovat s řadou standardních komunikačních protokolů a je tak ideální pro testování a analýzu digitálních systémů, vývoj a ladění komunikačních programů, nebo dlouhodobé sledování a záznam digitálních signálů.
Cena (platná v době zveřejnění článku) 2259 Kč.
https://pajenicko.cz/logicky-analyzator-kingst-la1010-usb-16-kanalu-100mhz-10gs-s?sort=p.date_added&order=DESC


Filament FILALAB
Nejrůznější barvy a materiál je nově naskladněn u pajenicko.cz - PETG, PLA, PCTG.
https://pajenicko.cz/3D-tisk/filamenty


Programovatelný lineární laboratorní zdroj UNI-T UDP3305S-E
UNI-T UDP3305S-E je vysoce výkonný lineární stejnosměrný zdroj s programovatelnými funkcemi, který byl navržen tak, aby byl univerzální a snadno se používal. Nabízí čtyři nezávislé výstupní kanály a celkový výkon 328 W. Díky intuitivnímu 4,3palcovému LCD displeji je tento zdroj ideální pro různorodé použití - od vzdělávacích potřeb až po průmyslové testování. S vyspělými možnostmi připojení, jako jsou USB, RS-232 a LAN, vestavěnou funkcí list/delayer (pro cyklické testy a testy stárnutí), představuje model UDP3305S-E spolehlivou volbu pro profesionální pracovní prostředí.
Cena (platná v době zveřejnění článku) 9780 Kč.
https://pajenicko.cz/programovatelny-linearni-laboratorni-zdroj-uni-t-udp3305s-e?sort=p.date_added&order=DESC


Stupňovitý kuželový vrták XCAN 4-12mm
Stupňovitý kuželový (stromkový) vrták umožňující postupné vyvrtání 5 různých velikostí otvorů. Vrták je vyroben z vysoce kvalitní oceli HSS s titanovým povlakem pro snížení tření a tepla. Celková délka vrtáku je 74mm. Vrtací stromeček je vhodný k řezání otvorů v různých materiálech, včetně tenké oceli, mosazi, dřeva, plastu apod.
Cena (platná v době zveřejnění článku) 145 Kč.
https://pajenicko.cz/stupnovity-kuzelovy-vrtak-xcan-4-12mm?sort=p.date_added&order=DESC

laskakit.czModul časového zpoždění s relé a LED displejem 12V
Tento modul je určen k řízení spínání pomocí nastaveného časového intervalu.
Cena (platná v době zveřejnění článku) 268 Kč.
https://www.laskakit.cz/modul-casoveho-zpozdeni-s-rele-a-led-displejem-12v/


LaskaKit MCP2515 CAN Bus Modul
Převodník mezi sběrnicemi SPI a CAN, která se nejčastěji používá v autech, tento modul se tak hodí pro užití v projektech, kde je toto nutné.
Cena (platná v době zveřejnění článku) 158 Kč.
https://www.laskakit.cz/laskakit-mcp2515-can-bus-modul/


OMG Robotics Robotický tank
Robotický tank OMG Robotics je plnohodnotná vzdělávací pomůcka s kterou si užijete hromadu zábavy a přitom se i plno věcí naučíte. Je vhodná i pro malé programátory, kteří buď mohou tank programovat, aby jel po vytvořené dráze nebo si mohou stáhnout ovladač do mobilu.
Cena (platná v době zveřejnění článku) 1898 Kč.
https://www.laskakit.cz/omg-robotics-roboticky-tank/

vokolo.czVOKOLO PET-G TEAL (dostupná i PLA verze)
Kvalitní český filament s vysokou přesností výroby a barevnou stálostí. Tento odstín Teal odpovídá oficiální barvě, kterou používá Arduino pro svůj web a loga a teď si z ní můžete vytisknout krásné krabičky a příslušenství pro své Arduino projekty.
Cena (platná v době zveřejnění článku) od 350 Kč.
https://www.vokolo.cz/vokolo-petg-teal/ a dostupná i PLA verze https://www.vokolo.cz/vokolo-pla-teal/


LI-ION NABÍJECÍ MODUL 2S 1A (dostupné i další verze)
Nabíjecí obvod pro Li-ion a Li-pol akumulátory 2S
Cena (platná v době zveřejnění článku) 50 Kč.
https://www.vokolo.cz/li-ion-charger-2s1a/


WIFI LED ŽÁROVKA BÍLÁ+RGB E27
Wifi žárovku lze ovládat pomocí aplikace Smart Life a TUYA Smart dostupné jak pro Android, tak i pro iOS. Chytrou žárovku lze tedy ovládat odkudkoli, kde je připojení k internetu. Podpora Google Home, Amazon Alexa.
Cena (platná v době zveřejnění článku) 240 Kč.
https://www.vokolo.cz/wifi-zarovka/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,427 návštěv