Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Pájím, pájíš, pájíme. A taky 3D tiskneme nejrůznější pomocníky pro pájení. Soutěž na printables.Tisk

3D tiskařské soutěže na printables nejsou nic nového. Naušnice, doplňky do kuchyně nebo k autu. Tentokrát se ale jejich blesková soutěž týká pájení. Vybral jsem pár zajímavých modelů ale za zhlednutí nebo přímo 3D tisk si říkají všechny!

Stránku soutěže najdete na https://www.printables.com/cs/contest/425

Všechno na jednom místě - Soldering combo standOrganizér pro páječku a další nástroje - Organizer Box for Soldering IronNečmuchej to! Odsavač vzduchu - *Solder free* Minimalist 3D Printed Fume ExtractorVychytané klipy pro pájení - Soldering aid - clamp with magnetic baseDržák plošných spojů - Parametric, stackable PCB standoffs (M2-M14 holes)Přenosný box s magnety pro TS100/101 - Case for TS101 / TS 100 / etc. with cable compartment, magnetic lid

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,928,750 návštěv