Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Bastlíř jede na vodu. Staví solární vodní čerpadlo pro odčerpání vody v kánoe a solární nabíjčku s fast charge modulem.TiskČlověka napadá během života spousta nápadů, ne vždy je má ale čas a chuť zrealizovat. Podobně to bylo u mě - minulý rok, když jsme jeli na vodu, jsem chtěl vytvořit solární vodní čerpadlo na odčerpání vody z kánoe a solární nabíječku. Loni jsem to neudělal, letos už ANO!
Jaké je zapojení? Jaká moduly jsem použil? A fungovalo to vůbec?
Tolik otázek a odpovědi najdete v https://chiptron.cz/articles.php?article_id=339

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,472 návštěv