Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Raspberry Pi 2, Windows 10 IoTTisk

Po zveřejnění modelu Raspberry Pi 2 bylo uvedeno, že Windows 10 bude podporovat i tuto platformu. Nyní se tak stalo. Byl zveřejněn build Windows 10 IoT podporující Raspberry Pi 2 (a MinnowBoard Max a Intel Galileo). A co více, Microsoft vydal opravdu hezkou řádku vzorových ukázek použití Windows 10 IoT s nejrůznějšími obvody. Blikání? Žádný problém. A co takhle akcelerometr. SPI a display. Nebo si můžete napsat nějakou konzolovou app.

Další vzorové příklady naleznete zde: https://ms-iot.github.io/content/win10/StartCoding.htm

Na github.io naleznete i detailní popis jak Windows 10 IoT dostat do https://ms-iot.github.io/content/win10/SetupRPI.htm, MinnowBoard Max nebo i populární Intel Galileo.

Poznámka: Nyní nedisponujeme modelem Raspberry Pi 2, prosíme tedy všechny co Windows 10 IoT vyzkouší, aby se s námi o svoje zkušenosti podělili. Děkujeme

<#EN>After publication of Raspberry Pi 2 Microsoft wrote that its Windows 10 will be support this platform. Now, coming Windows 10 IoT which supports Raspberry Pi 2 (and MinnowBoard Max and Intel Galileo). And more, Microsoft posted a lot of sample programs with Windows 10 IoT with other IC. Blnking? No problem. And accelerometer. SPI and display. Or you can write own concole app.

Other samples find on this website: https://ms-iot.github.io/content/win10/StartCoding.htm

On github.io find detail description how to use Windows 10 IoT and https://ms-iot.github.io/content/win10/SetupRPI.htm, MinnowBoard Max nebo i populární Intel Galileo.

Note: Now we don't have a model Raspberry Pi 2, therefore we ask all what Windows 10 IoT try to us about their experiences shared. Thank you

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,443 návštěv