Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

ESP32 universal dev board od RobotikaBrnoTiskAni české radiokluby a zájmové kroužky nezaostávají za vlnou popularity ESP32 (WiFi&BT) modulů.
Zájmový kroužek Robotika Brno, který vznikl jako oddělení Robotárna pod DDM Helceletova a robotický kroužek na SPŠ a VOŠ Brno, vytvořil univerzální vývojový kit pro výše zmíněný ESP32 modul.

Na desce RB3200-ESP32universal naleznete arduino uno rev.3 konektor, zdroj napětí 5V (USB) i 3.3V dostupné na pin header, LEDky, USB-UART převodník CP1202 a spoustu pin headerů pro zapojení vašich senzorů nebo tlačítek.

K naprogramování využijete integrovaný USB-UART převodník, ten k programování využívá DTR a RST piny.Pin header blíže k ESP32 je k němu připojen přímo, pin header dál od modulu jsou pak připojeny skrze 180R odpor.

Na obou stranách jsou po celé délce vyvedeny GND, 5V a 3.3V.

Projekt naleznete na github kroužku https://github.com/RoboticsBrno/RB3200-ESP32universalUpozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,405,286 návštěv