Shoutbox

Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

23-01-2019 12:33
Pokus o Teslovu cievku na PCB https://www.youtu.
..2SEBqSLDsI
Zatial ziadne vrazdiace iskry. Inak ako vzdy, nemam sajnu ako to fuguje Úsměv

14-01-2019 15:53
To Petus: diky. Po zaregistrovani obdrzite e-mailovou adresu nick@chipned.cz, v menu Prihlaseni je pristupna moznost predavat soukrome zpravy (zapnout upozorneni).

11-01-2019 10:28
mohu psát

10-01-2019 21:41
Tak to udelame jinak. Kdo tu chce mit ucet, napise mi na chiptron@chipned.c
z svou prezdivku. Ja mu vygeneruju heslo, ktere si zmeni a psat sem budou moci jen registrovani.

FULDA
10-01-2019 10:20
Asi je na čase se přesunout. Kosťa byl bezva, měl jméno a tvář. Dalo seurčit, jakým mluvý jazykem a neoznačoval se množným číslem.

EdizonTN
09-01-2019 23:20
Jeeeej, kecadlo! Úsměv

Sdílejte násRSS feeds

ESP32 universal dev board od RobotikaBrnoTiskAni české radiokluby a zájmové kroužky nezaostávají za vlnou popularity ESP32 (WiFi&BT) modulů.
Zájmový kroužek Robotika Brno, který vznikl jako oddělení Robotárna pod DDM Helceletova a robotický kroužek na SPŠ a VOŠ Brno, vytvořil univerzální vývojový kit pro výše zmíněný ESP32 modul.

Na desce RB3200-ESP32universal naleznete arduino uno rev.3 konektor, zdroj napětí 5V (USB) i 3.3V dostupné na pin header, LEDky, USB-UART převodník CP1202 a spoustu pin headerů pro zapojení vašich senzorů nebo tlačítek.

K naprogramování využijete integrovaný USB-UART převodník, ten k programování využívá DTR a RST piny.Pin header blíže k ESP32 je k němu připojen přímo, pin header dál od modulu jsou pak připojeny skrze 180R odpor.

Na obou stranách jsou po celé délce vyvedeny GND, 5V a 3.3V.

Projekt naleznete na github kroužku https://github.com/RoboticsBrno/RB3200-ESP32universalZatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.