Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Praktický modul s ESP32 za $8 + shieldyTiskNa aliexpress se objevil další modul s ESP32. MH-ET LIVE D1 mini ESP32. Modul s cenovkou $8 a poštovým zdarma můžou být zajímavou alternativou k jiným ESP32 modulům.

Jak můžete vidět na fotografiích, modul obsahuje USB-UART převodník k programování ESP32. Modul obsahuje RESET tlačítko, LED indikující napájení a LED určenou pro ovládání uživatelem.

Zapojení ESP32 modulu vidíte níže.


Vzhled modulu přímo vybízí k modulovatelnosti. Výrobce tohoto modulu nabízí několik dalších shieldů.

K zakoupení jsou shieldy teplotního čidla DS18B20, teplotního/vlhkostního čidla DHT11, tlačítko, relé, TF kartu, čidlo tlaku BMP180, shield s OLED 0.66" nebo i modul pro připojení a nabíjení baterie.

Vzorové kódy pro MH-ET mini D1 ESP32 a shieldy https://github.com/MHEtLive/ESP32-MINI-KIT/tree/master/Shield%20libraries

Další informace naleznete na stránce http://mh.nodebb.com/topic/8/new-mh-et-live-minikit-for-esp32

ESP32 modul je k zakoupení na aliexpress https://www.aliexpress.com/item/MH-ET-LIVE-D1-mini-ESP32-ESP-32-WiFi-Bluetooth-Internet-of-Things-development-board-based/32815530502.html

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,236 návštěv