Vybráno pro vás
 
Atom X1 - ještě menší deska se SAMD21
Není to tak dávno, co jsem sdílel informaci o nejmenší arduino desce na světě. PICO board s rozměry 15.2 x 15.2 mm se tímto titulem už honosit nemůže.
Ještě menší arduino desky dosáhli vývojáři Atom X1. Velikost 14.9 x 14.9 mm je opravdu miniaturní. A co více, deska obsahuje relativně výkonný SAMD21 mikrokontrolér (Cortex M0+).
Na Indiegogo se nyní vybírá požadovaná částka na rozjezd výroby.

Kromě mikrokontroléru SAMD21, microUSB konektoru najdete ještě 2x5 pin hedaer.

Cena začíná na £10.

https://www.indiegogo.com/projects/atom-x1-worlds-smallest-32-bit-arduino-diy/payments/new
 
Diskuze
 
Upozornění
Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů. Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.

Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tato nekomerční stránka nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.