Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

eKnihy: Raspberry Pi Beginner's book a The Raspberry Pi Annual 2018Tisk

Včera jsem psal o zajímavé knížce "Networking with the Micro:bit", pár dní předtím zase eBook "HRADLA, VOLTY, JEDNOČIPY".
Dneska je tu knížka (PDF) pro nadšence jednodeskových počítačů Raspberry Pi. Spoustu informací lze určitě přeužít i na další SBC jako jsou Orange Pi, Banana Pi nebo Nano Pi.

eKnihu stahujte na https://www.raspberrypi.org/magpi-issues/Beginners_Book_v1.pdf

Další naučnou eKnihou je Raspberry Pi Annual 2018. V této publikaci najdete jak použít Scratch s RaspberryPi a nebo také využití pythonu.

Stahujte zde: https://www.raspberrypi.org/magpi-issues/Annual2018.pdf

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,664,302 návštěv