Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Krabičky pro váš vlastní NAS a/nebo Multimediální centrum s RaspberryPi/BananaPi/OrangePiTisk3D tisk je velmi populární, dostupná a levná možnost, jak si vyrobit nejrůznější krabičky určené přímo pro vaše potřeby.
Vyrobit si vlastní NAS nebo multimediální centrum s jednodeskovými počítači jako jsou Raspberry Pi, Orange Pi nebo Banana Pi je velmi jednoduché a k dokonalosti často chybí jenom pěkná krabička.

Článek a projekty naleznete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=133

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,112,558 návštěv