Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Instalujte Windows 10 na RaspberryPi 3B (plus) s neoficiální aplikací WoATiskUž nyní můžete oficiálně nainstalovat a používat Windows 10 IoT pro RaspberryPi 3B i 3B plus. Windows 10 IoT jsou upravené speciálně pro tento jednodeskový počítač. Nyní s neoficiální aplikací WoA Installer for Raspberry Pi 3 jste schopni nainstalovat plnou verzi Windows 10 ARM na váš jednodeskový počítač.

Instalace je opravdu triviální. Spustíte soubor WoA, vyberete microSD kartu, kam se má obraz nahrát a instalalční soubor Windows 10 ve verzi ARM64.

Nutné podmínky funkčnosti jsou použití Raspberry Pi ve verzi 3B nebo 3B plus, .NET ve verzi 4.6.1 a vyšší.

Domovská stránka projektu: https://github.com/WoA-project/WoA-Installer/blob/master/Docs/Raspberry.md

Na novinku upozornil cnx-software.com

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,543,614 návštěv