Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Freematics Arduino BuilderTiskBastlíři jsou různí a každému se líbí a vyhovuje něco jiného. Dnešní novinka je o netradičním Arduino Builderu, který zatím podporuje AVR, ESP32 a ESP8266.

Za rozhraním stojí vývojář platformy Freematics. Tato platforma je známá především díky vlastní implementaci ODB II do svých výrobků. Jejich výrobky mohou fungovat jako lokalizátory - obsahují GSM, Wi-Fi aj.

Rozhraní nabízí kromě editoru i překlad kódu a nahrání do mikrokontroléru.
Během překladu i nahrávání vidíte aktuální hodnotu překladu nebo nahrání kódu. Po překladu kódu přehledně zjistíte velikost volné a obsazené paměti na koláčovém grafu.

Program je stále aktualizován.

Domovská stránka: https://freematics.com/software/arduino-builder/
Ke stažení: https://sourceforge.net/projects/arduinodev/


Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,543,974 návštěv