Shoutbox

Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-06-2019 12:54
ESP32 v IDF se dá programovat v PlatformIO Úsměv

28-04-2019 22:48
Hm, nenašel jsem...

26-04-2019 18:00
Nevíte někdo v čem programovat ESP32 - IDF pod Win bez příkazové řádky?

16-04-2019 11:17
Ahoj vespolek, bavím se čtením signálu pro modelářské servo pomocí Microchip PIC s použitím CCP (capture every edge). ... a-ha, text je omezen na malou délku ...

09-04-2019 01:36
Prosim zahlasujte za moje projekty v Hackaday prize 2019 https://hackaday..
..cker/13133
Diky moc Mrknutí

23-02-2019 16:38
Už jsem ho našel Úsměv Ten zelený zákal je sviňa.

Sdílejte násRSS feeds

Ovládáme Arduinem zařízení s výkonem až 800W přes BluetoothTiskŘídit výkon žárovky nebo rychlost motoru patří mezi zajímavé a často vyhledávané projekty, které můžete snadno realizovat s vaším Arduino. Problém nastává při regulaci v rámci desítek až stovek wattů. Tam vám nestačí spínání přes nějaký tranzistor. Tam potřebujete velmi dobře navržený obvod, který bude dimenzovaný na regulaci takového výkonu a ještě lépe, pokud vám bude dávat zpětnou vazbu z regulačního obvodu.
V této novince najdete projekt regulace LEDky z Arduino Mega z vašeho chytrého telefonu přes Bluetooth.

Základem je deska, která je připravena takový výkon "uregulovat" Power Shield 6+6 T800.Desky je řízena z mobilního telefonu přes Bluetooth, tuto komunikaci zajišťuje modul HC-05. K desce je pak připojen DC motor, tříbarevný LED strip a nakonec 150W LED.

Díky rozšiřující desce Power Shield 6+6 T800 je zapojení velmi jednoduché a navíc dostáváte zpetnou vazbu z desky do vašeho ArduinoMega.
Na stránce najdete i vzorové kódy pro použití desky https://www.instructables.com/id/Bluetooth-PWM-Control-6-Outputs-800W/
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.