Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

DVB-T2 se blíží. Zjistěte, jak nastavit Raspberry Pi TV HAT se službou TVheadendTiskOficiální český distributor jednodeskových počítačů Raspberry Pi rpishop.cz publikoval na svém blogu velmi podrobný návod, jak zkompletovat TV HAT podporující jak DVB-T tak i DVB-T2 s Raspberry Pi a zároveň nainstalovat a nastavit službu TVheadend, která slouží k přehrávání, nahrávání i streamování digitální televize včetně rádia.

Článek naleznete na http://blog.zonepi.cz/raspberry-pi-tv-hat-kompletni-pruvodce/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,919,689 návštěv