Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Arduino Pro IDE (alpha verze) - konečně použitelné Arduino IDE?TiskArduino.cc příchází s alpha verzí vývojového studia nazvaného Arduino IDE Pro. A konečně se jedná o IDE s pokročilejším editorem.
Už nyní je ke stažení pro všechny tři hlavní operační systémy - Windows, Linux, OSX.

Arduino IDE Pro vypadá po grafické stránce mnohem atraktivněji (je založeno na Eclipse Theia Open Source IDE), je možné ho přepnout do dvou zobrazení - klasické (jako klasické Arduino IDE) a Pro Mode.
Upraveny jsou i Board Manager, Library Manager, obsahuje Auto completion (zatím velmi omezený), integruje GIT, opět zde najdete i serial monitor.

Více informací a možnost stažení najdete na https://blog.arduino.cc/2019/10/18/arduino-pro-ide-alpha-preview-with-advanced-features/

Pokud nechcete čekat na plnohodnotný a funkční Arduino IDE Pro, mrkněte na možnost použití Arduino IDE v kombinaci s Visual Studio Code

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,116,277 návštěv