Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Raspberry Pi 4 testuje nový firmware, měl by razantně zlepšit problém s chlazenímTiskRaspberry Pi Foundation aktivně řeší problém s vyšší teplotou procesoru respektive desky jako takové oproti předcházejícím modelu 3B+.
V článku najdete, jak inženýři z Raspberry Pi Foundation testovali jednotlivé nápady na snížení vyzařovaného tepla z procesoru a jak vlastně celé jejich snažení dopadlo.

Celý článek najdete na https://www.raspberrypi.org/blog/thermal-testing-raspberry-pi-4/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,404,365 návštěv