Sdílejte násRSS feeds

PowerShield - plošný spoj s regulátorem a nabíjecím obvodem pro ESP32 MiniKit i Wemos D1 miniTiskOblíbil jsem si vývojovou desku ESP32 MiniKit zejména díky snadné dostupnosti, oblíbenému pinoutu ke kterému je navrženo hned několik zajímavých modulů (OLED, čidlo teploty, relé aj.).
K této desce jsem si vyrobil low-power verzi, která v nejhlubším režimu spánku bere jen lehce přes 5uA.
Teď jsem si ještě navrhl desku se stabilizátorem a nabíjecím obvodem a právě o této desce je tento článek.
Výhody desky v několika slovech: dva footprinty pro stabilizátor, obvod pro nabíjení akumulátoru, stejný pinout jako Wemos D1 cokoliv.

Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=258

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
6,441,818 návštěv