Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

ESP32-S2 jako Arduino UnoTiskAdafruit přichází s Arduino Uno, teda ne úplně Arduino Uno s ATmega328P, ale s ESP32-S2!
Jeden z nejnovější ESP32 čipů tak můžete mít na velmi známé desce.

Kromě desky o velikost Arduino Uno a Wi-Fi modulu ESP32-S2 (WROVER, 4 MB FLASH, 8 MB PSRAM) jistě oceníte i tři možnosti napájení desky.
Kromě USB-C tak na desce můžete použít i klsický souosý konektor a také konektor na Li-Pol akumulátor. Deska tak obsahuje i nabíjecí obvod a akumulátor je nabíjen právě z USB-C nebo souosého konektoru. Napájecí napětí desky se může pohybovat od 6 do 12V při použití souosého konektoru.

Kdyby vám nevyhovolalo programování přes USB-C kabel, můžete použít vyvedený JTAG na pinové hřebínky.
Na desce najdete i jednu NeoPixel LED a také praktický vypínač.

Cena desky Adafruit Metro ESP32-S2 je 19.95 USD, ale v době psaní článku se bohužel vyprodal. Pokud máte o něj máte zájem, přihlašte se k notifikaci, kterou najdete na stránce produktu.

https://www.adafruit.com/product/4775

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,361,541 návštěv