Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Už dost bylo perníčků ve tvaru stromečků, srdíček a zajíčků!TiskTo je pořád - perníčky ve tvaru srdíčka tady, zajíčka a stromečku tam. Vytvořte si originální a vlastní vykrajovátka. Díky stránce cookiecad je to naprostá hračka, která vám zabere pár minut.
Na stránku jednoduše nahrajete váš obrázek s tvarem, který byste chtěli a stránka automaticky vygeneruje náhled i soubor pro 3D tiskárnu.
Vlastní vykrojávátko na linecké, perníčky budeme mít v ruce během par desítek minut i s tiskem.

Moje vykrajovátko v podobě pouzdra SOT23-6 zvětšeného o pár stovek procent najdete hned na úvodní fotce článku.
https://cookiecad.com/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,112,564 návštěv