Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Krabička pro Raspberry Pi 4B, kterou vytisknete na 3D tiskárněTiskJednodeskový počítač Raspberry Pi 4B už je v prodeji pár týdnů, ale krabiček, které si můžete vytisknout na 3D tiskárně stále moc není. A pokud jsou, jsou často neodzkoušené.
Jiří Blažek vytvořil svůj vlastní návrh krabičky a dal si opravdu záležet.Při přehrávání videa ve 4K může být teplota RPi 4B až 80 °C a chladič je tak nezbytný, přemýšlet byste měli i nad menším ventilátorem.
Jiří na to krabičku na to připravil a tak tam najdete místo pro velmi tichý ventilátor Noctua NF-A4x10 5V.
Pokud máte k Raspberry Pi 4B nějaký HAT, může být ventilátor umístěn z vnější strany krabičky.
Chcete-li použít HAT, zkontrolujte si výšku HAT od víčka krabičky.

Zdrojové soubory jsou na dostupné na https://www.thingiverse.com/thing:3774560.Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,405,021 návštěv