Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Jedna nabíječka na všechny telefony a přístroje v domácnosti - PinePowerTiskDoma máte telefon s microUSB, druhý s USB-C, třetí má USB-C s QC, čtvrtý zase bezdrátové nabíjení pak tu máme hodinky, k tomu všemu najít nabíječky. Co takhle jedno zařízení, které vám umožní nabíjet až šest přístrojů současně s celkovým výkonem až 120W?

PIne64 přichází s řešením tohoto "problému". Nabízí komplexní nabíjecí adaptér, který obsahuje 3 USB A konektory (5V3A), jeden USB A s podporou QC 3.0 (18W; 5V3A, 9V2A, 12V1.5A), USB-C PD s výkonem až 65W (5V3A, 9V3A, 12V3A, 15V3A, 20V3.25A).

K tomu všemu, pokud máte telefon s bezdrátovým nabíjením, může jej nabíjet s výkonem až 10W (bez Qi certifikace).

Cena je 34.99 USD. Poštovné je 11.99 USD.

https://pine64.com/product/pinepower-120w-desktop-power-supply-eu-version/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,928,476 návštěv