Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

RGBduino Uno - i vývojová deska může být "fancy"TiskMutací vývojové desky Arduino Uno je snad milión, některé se liší typem napájení, jiný jiným mikrokontrolérem a jiné prostě vypadají zábavně.
Dnešní novinka je o RGBduino Uno, desce se zábavným potiskem, který ocení především děti a fanoušci japonských komiksů.

Mikrokontrolérem RGBduino Uno je, stejně jako v původní verzi, ATmega328P. USB-UART převodník je pak CH340C namísto ATmega16u2. Deska kromě popisku má navíc buzzer, 2x RGB LED, indikační LED pro napájení 5V a 3.3V, 10x LED napojené na digitální vstupy/výstupy Arduino Uno (ovládáné přes MOSFET tranzistory, takže se nemusíte bát, že byste mikrokontrolér přetížili), 2x tlačítko (reset a uživatelské) a použitým USB konektorem je microUSB.Desku můžete zakoupit ve dvou barevných variantách za cenu 9.40 USD s poštovným do ČR 1.60 USD.
Výrobce dodává desku s krabičkou v podobném grafickém stylu a možností dopsat věnování svému dítku. V krabici jsou i otvory pro připojení USB, tak maminky/tatínci budou mít radost, že se elektronika neválí všude po stole, ale je chytře schovaná v tak krásné krabičce.

Odkaz: https://www.aliexpress.com/item/4000907154401.html

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,177,201 návštěv