Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

DIY Teplotní, vlhkostní a kouřový alarm s Arduino/DIY Temperature & Humidity & Smoke Detector Alarm System Based on ArduinoTisk

Na webu http://www.instructables.com/ vyšel článek o tomto alarmu založeném na Arduino. Údaje ze všech čidel jsou zobrazeny na 16x2 displeji. Jak je známo, na této stránce najdete kompletní návod jak si toto zařízení vyrobit.

http://www.instructables.com/id/DIY-Temperature-Humidity-Smoke-Detector-Alarm-Syst/?ALLSTEPS


<#EN>The website a href='http://www.instructables.com/' target='_blank'>http://www.instructables.com/ shared the article "DIY Temperature & Humidity & Smoke Detector Alarm System Based on Arduino". Tha data is shown on the 16x2 display.

http://www.instructables.com/id/DIY-Temperature-Humidity-Smoke-Detector-Alarm-Syst/?ALLSTEPS

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,912,666 návštěv