Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Bastlířský kalendář 2021 - objednávkyTiskBastlíři poslali desítky krásných fotografií, ze kterých jsme společně vybrali ty nejlhezčí. Pro nadcházející rok jsme vytvořili dva typy bastlířského kalendáře - měsíční o velikosti A3 a stolní týdenní.

V nástěnném měsíčním kalendáři najdete 13 nejlepších fotografií, u stolního týdenního pak 54 fotografií.

Cena měsíčního (velikost A3) je 324 Kč, cena za týdenní je 404 Kč. V ceně je zahrnuto poštovné po České republice pomocí služby Zásilkovna a balné.

A pravidla jsou jednoduchá, na číslo účtu pošlete peníze a do poznámky váš e-mail.
Vyplníte formulář na google docs. Po převzetí kalendářů budete informováni e-mailem o jejich odeslání pomocí služby zásilkovna.

Všechny informace naleznete na http://calendar.bytegarden.eu/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,934,376 návštěv