Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Speciál Bastlířského pokecu #3 - co si přát pod stromeček. Roboti, stavebnice, vývojové desky a SOUTĚŽ k tomuTiskSpeciál Bastlířského pokecu je tady. Kromě ukázek zajímavého hardwaru pro vás máme i 48 hodinovou soutěž. Ceny věnovali laskarduino.cz a rpishop.cz. Instrukce ve videu.
SOUTĚŽ BYLA UKONČENA! DĚKUJEME.

Pravidla soutěže:
Splňte instrukce z videa.
Délka trvání soutěže je 48 hodin od zveřejnění.
Soutěž je platná pro Českou i Slovenskou republiku.
Výhra je odeslaná skrze službu Zásilkovna.
Výhru odešleme do 30 dní od zveřejnění videa.
V případě, že obmýšlený výherce neodpoví do 5 dnů od oznámení, výhra propadá a další postup závisí na rozhodnutí pořadatelů.
Výhra není soudně vymahatelná.
Podmínky soutěže mohou být libovolně změněny.
V případě nejasností rozhodují pořadatelé.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,545 návštěv