Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Button Box 1.0 - to u vašeho leteckého simulátoru nesmí chybětTiskButtonBox, zařízení s nenápadným názvem nesmí chybět u vašeho počítače v případě, že na něm hrajete hry - letecké simulátory.
Pavel Kopp právě Button Box sestrojil a vypadá parádně.

Na stránce najdete detailní popis konstrukce a také zdrojový kód. Pavel tento doplněk k počítači vytvořil pro simulátory jako je IL-2 Sturmovik a Warthunder, ale samozřejmě jej můžete použít i jinde. Zařízení je založeno na miniaturním Arduino Micro a najdete tam tlačítka, spínaše i enkodéry.

Návod najdete na http://koppik.cz/2020/12/27/button-box-1-0

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,307 návštěv