Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Novinky v českých e-shopech #9Tisk

Za poslední měsíc roku 2020 se nám sešlo rovnou 11 produktů od dvou českých distributorů. V článku najdete žhavou novinku - stavebnici Boffin Magnetic, SSD shield pro Raspberry Pi a Arduino Nano s USB-C.

RPishop.czODROID-HC4 s OLED displejem
Jednodeskový počítač přímo určený k připojení rovnou dvou SSD disků. Z Odroid-HC4 vytvoříte velmi hezký NAS s úhlednou krabičkou.
Cena je 2199 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/zakladni-desky/3271-odroid-hc4-s-oled-displejem.html


BBC micro:bit V2
Nová verze vylepšená například o integrovaný reproduktor a mikrofon, vypínací tlačítko, logo citlivé na dotek, nový procesor a větší paměť.
Cena je 419 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/bbc-microbit/3256-bbc-microbit-v2.html


Herní ovladače 8BitDo
Nová verze vylepšená například o integrovaný reproduktor a mikrofon, vypínací tlačítko, logo citlivé na dotek, nový procesor a větší paměť.
Cena je od 749 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/140-herni-ovladace?vrobce=8bitdo


Suptronics X862 M.2 NGFF SATA SSD Shield
Rozšiřující deska X862 M.2 NGFF SATA SSD nabízí snadný a rychlý způsob, jak vytvořit úložiště pro Raspberry Pi 4B. Jeho elegantní a ultrakompaktní design umožňuje pohodlné připojení M.2 NGFF SATA SSD k Raspberry Pi 4B.
Cena je 799 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/pameti-disky/3268-suptronics-x862-m2-ngff-sata-ssd-shield.html


X180 7portový stohovatelný USB 3.1 hub
Perfektní stohovatelný 7portový USB3.1 hub pro Raspberry Pi4! Rozšiřte jeden USB port na Raspberry Pi4 na 7 použitelných USB portů.
Cena je 999 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/huby/3269-x180-7portovy-stohovatelny-usb-31-hub.html


Boffin Magnetic
Boffin Magnetic konečně u česku.
Základní sada obsahuje 50 jednotlivých součástek pomocí kterých si dokážete sestavit i více jak 200 projektů. Jedná se o skvělou volbu do začátku pro naučení se základů elektroniky a rozvoji logického myšlení zábavnou formou.
Cena je 2999 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/stavebnice/3295-boffin-magnetic-8594177460832.html


M5Stack RFID modul
Tento RFID modul pracuje ve frekvenčním pásmu 13,56 MHz a využívá princip modulace a demodulace k interakci s bezdotykovou RF kartou.
Cena je 188 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/bezdratove/3308-m5stack-rfid-modul.html


Argon ONE M.2 Rozšiřující deska
Vyměňte dno své Argon ONE krabičky za tuto desku a můžete začít používat SSD.
Cena je 525 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/doplnky/3329-argon-one-m2-rozsirujici-deska.html


Makeblock CyberPi Go Kit
Programovatelný mikropočítač, který je určen pro výuku IoT a Pythonu.
Cena je 1695 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://rpishop.cz/roboti-a-vzdelavaci-minipocitace/3262-cyberpi-go-kit-6928819511866.html

Vokolo.czNeoPix Segment 7642 - Číslo
Segmentová číslice s RGB LED. Slouží k zobrazení času a dalších numerických hodnot. Číslice jsou ovládané mikropočítačem, připojené na jeden pin a spojené do série stejně jako led pásek.
K číslici můžete zakoupit i dvojtečku.
Cena je 98 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://www.vokolo.cz/7642-cislo/


Arduino Nano s USB-C
Nová verze Arduina Nano s konektorem USB-C. Nový bootloader Optiboot je programovatelný s IDE od verze 1.6.21.
Cena je 122 Kč (cena je platná v den vydání článku) - https://www.vokolo.cz/arduino-nano-usb-c/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,427 návštěv